POLECAMY


Restauracja KRAJOBRAZY

NIEZAPOMNIANE DOZNANIE KULINARNE Z WIDOKIEM NA TATRY

Restauracja Krajobrazy to jedyne takie miejsce na Podhalu, gdzie będziesz mógł rozsmakować się w przepięknym widoku na panoramę Tatr, jednocześnie delektując się niepowtarzalnym smakiem naszych dań.  Zostały one skomponowane wyłącznie ze świeżych składników, w oparciu o produkty sezonowe. Po skończonej degustacji możesz zrelaksować się wybranej strefie Fizjomed&SPA lub po prostu wypocząć na naszych leżakach z widokiem na Tatry.

AUTORSKIE MENU

Nasza karta menu to autorskie dzieło Szefa Kuchni, Kazimiery Staszel, pasjonatki łączenia smaków, zdobywczyni wielu kulinarnych nagród i członkini jury w  prestiżowych konkursach. Ona wie, jak ważna jest prezentacja dań, dlatego do każdej potrawy dodaje także szczyptę emocji. Jej dania to prawdziwa wirtuozja smaku, estetyki  i zdrowia - oparte są na produktach dostarczanych przez lokalnych producentów.  Kuchnia Restauracji „Krajobrazy” stanowi niezwykłe dopełnienie dnia pełnego pozytywnych wrażeń oraz wspomaga zdrowy styl życia. 

FILOZOFIA SLOW FOOD i METODA SOUS-VIDE

Nasza Szefowa Kuchni to także wyznawczyni filozofii Slow Food, która promuje lokalne i tradycyjne sposoby produkcji i przygotowania żywności oraz ceni celebrowanie i delektowanie się posiłkiem, zgodnie z zasadą „jeść dla przyjemności, a nie odżywiać się”.

W swojej kuchni stosuje metodę Sous-vide (po francusku w próżni), której celem jest zachowanie naturalnego smaku i jakości potraw. Efektem dłuższego czasu gotowania w obniżonej temperaturze, względem metod tradycyjnych, jest soczyste, równomiernie ugotowane i pachnące danie. 

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych gości.

 „Pyszna autorska kuchnia!! Niespodzianka od szefa kuchni w postaci rewelacyjnej kaczki w sosie czekoladowym jako starter. Kto jest w okolicy koniecznie niech zajdzie w to miejsce. A do tego cudowne widoki!!”

„Świetna opcja dla wszystkich, którzy od restauracji wiele oczekują. Fenomenalne jedzenie i jeszcze lepszy widok. Można odpocząć dotykając wzrokiem gór i zasmakować dań niebanalnych. To warte odwiedzenia miejsce dla znudzonych monotonią karczm.”

„smak wszystkich rzeczy na ciepło jak u mamy a obiadów jak w restauracji z gwiazdkami Michelin tylko większe porcje :) Obsługa bardzo miła i pomocna. Drinki w restauracji typu mochito, margerita itd. naprawdę na wysokim poziomie, nieoszukane i z dużą ilością wszystkiego:) Jeżeli ktoś szuka fajnego, kameralnego i cichego miejsca gdzie można sie zrelaksować i jeszcze fajnie zjeść oraz wypić to polecam gorąco. My zawitamy tam jeszcze nie raz!!”