POLECAMY

 • Romantyczny pobyt we dwojeod 675 zł
 • Odrobina relaksu dla Niej i dla Niegood 600 zł
 • Wyszczuplanie & Modelowanie z Thalgood 383 zł
 • Relaks z Ella Bacheod 414 zł
 • Szybka regeneracja - autorski program Rafała Kotaod 268 zł

FILOZOFIA SPA

W naszym SPA zadbamy o Państwa wygląd i dobre samopoczucie. Proponujemy liczne zabiegi dla ciała i ducha. Nowoczesny sprzęt, fachowa obsługa i najlepszej jakości kosmetyki gwarantują naszym Gościom odnowę biologiczną na najwyższym poziomie.

Zabiegi jakie posiadamy w swojej ofercie oparte są na kosmetykach profesjonalnych firm francuskich tj.THALGO,ELLA BACHE I PURLES istniejących już od ponad 50 lat. Liderzy w dziedzinie SPA i talassoterapii. Oferujemy Państwu szeroką ofertę wyjątkowo opracowanych zabiegów od profilaktycznych do zaawansowanych anti-aging połączonych z wysoką techniką urządzeń do mikronakłuwania, mikrodermabrazji, ultradźwięków, galwanizacji.

W naszej ofercie znajdują się masaże, które poprowadzą naszych klientów w błogi stan relaksu gdyż celem jest dobre samopoczucie i promienny wygląd naszych Gości.

Zespół  jaki tworzą nasi pracownicy to ludzie z pasją, wieloletnim doświadczeniem, przyjazni i otwarci na potrzeby Gości.

 

SAUNY

Sauny posiadają liczne walory kosmetyczne. Wygładzają skórę i poprawiają jej napięcie oraz przyczyniają się do młodego, zdrowego wyglądu. Istotną zaletą saun są również korzyści zdrowotne. Są pomocne w leczeniu napięć mięśni grzbietu, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, chorób płuc, nadciśnienia oraz bólów reumatycznych. Ponadto poprawiają wydolność i pomagają wzmacniać odporność organizmu.

W naszym hotelu mają Państwo możliwość skorzystania z sauny fińskiej oraz łaźni parowej.

ODNOWA BIOLOGICZNA

Nasze SPA oferuje Państwu szereg zabiegów na ciało i twarz. Jest to znakomity sposób dbania o urodę, zrelaksowania się i odnowy biologicznej w tym samym czasie. Nasze zabiegi kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

W naszym SPA oferujemy Państwu między innymi następujące rodzaje zabiegów na ciało:

 • Zabiegi odmładzające i nawilżające
 • Zabiegi modelujące i regeneracyjne oraz rytuały relaksacyjne na ciało
 • Aromatyczne kąpiele, peelingi na ciało
 • Zabiegi na dłonie i stopy
 • Depilacje ciała woskiem
 • Różne rodzaje masaży

Odnowa biologiczna w Hotelu Kopieniec**** Fizjo- Med & SPA skutecznie wspomaga naturalne funkcje organizmu i przyspiesza regenerację ciała w wielu obszarach. Dzięki indywidualnie dopasowanym zabiegom poczujecie się Państwo bardziej zrelaksowani, wypoczęci i atrakcyjni. To równowaga i witalność dla ciała, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zapraszamy do skorzystania z odprężających rytuałów, masaży, zdrowotnych kąpieli i zabiegów odmładzających. To doskonałe wspomaganie programu rehabilitacyjnego. Regeneracja mięśni wspomaga zwalczanie dolegliwości bólowych, a pielęgnacja skóry dopełnia efektu znakomitego samopoczucia.