Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Hotel ZAKOPANE SPA

Hotel w TATRACH - Medical SPA Zakopane - rehabilitacja, zabiegi lecznicze

Miejsce relaksu, biznesu i odnowy
Miejsce relaksu, biznesu i odnowy

Hotel Kopieniec

Hotel Kopieniec Medical SPA Zakopane to luksusowy hotel dla dorosłych, przyjazny wegetarianom i alergikom. Organizuje konferencje i romantyczne weekendy w najlepszym kompleksowym SPA.

Hotel Kopieniec MEDICAL SPA znajduje się z malowniczej miejscowości Murzasichle pomiędzy Małym Cichym, Bukowiną Tatrzańska, Białką i Zakopanem. Nasza lokalizacja sprawia, że hotel Kopieniec jest idealną bazą wypadową dla wszystkich lubiących tych, którzy lubią aktywny wypoczynek z dala od zatłoczonego miasta.

Zimą, najbliższe wyciągi narciarskie znajdują się w odległości 100m. Dla naszych Gości przewidujemy nawet 25% bonifikarty na karnety oraz komplety narciaskie. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowany fizjoterapeuta, dietetyk, trener personalny i Instruktor Nordic Walking.

Hotel Zakopane, Murzasichle

Medical SPA ZAKOPANE
Hotel ZAKOPANE SPA

Hotel znajduje się zaledwie 3 km od wejścia na teren Tatrzańskiego Parku w okolicy wyciągu na Kasprowy Wierch. Lato to czas wędrówek górskich oraz podziwiania Tatrzańskich szczytów. W Hotelu Kopieniec wystarczy, że wyjdziesz na balkon, gdzie z pokoi typu Superior i Apartamentów będziesz mógł cieszyć się widokiem na góry. Sam wybierz w jaki sposób chcesz spędzić czas. Jedno jest pewne. Takie miejsce jest tylko jedno - Hotel Kopieniec Medical SPA.

Zapoznaj się z ofertą Centrum Odnowy. Potrzebujesz leczenia, wybierz jeden z turnusów lub stwórz własny korzystając z gotowych zabiegów z dziedziny hydroterapii, terapii manualnej, elektroterapii oraz fizykoterapii i wróć do zdrowia. Spacery po spokojnej okolicy i piękne widoki pomogą w szybkim powrocie do zdrowia, a fachowa obsługa sprawi, że Twój turnus odnowy biologicznej spełni zamierzone efekty. Nasza specjalizacja to pomoc w powrocie do odpowiedniej formy. Zapraszamy!.

Dbasz o ciało i ducha? Przywiązujesz wagę do tego jak wyglądasz i jak się czujesz? Zapraszamy do Hotelu SPA w samym sercu polskich Tatr. Redukcja cellulitu, pakiety odchudzające, turbo spalanie oraz wiele,wiele innych – to wszystko czeka na Ciebie w naszym doskonale wyposażonym hotelu SPA. Trener personalny, dietetyk i kuchnia Fusion w stylu FIT jest tym czego potrzebujesz aby wyglądać i czuć się młodo. Nie czekaj, zarezerwuj swój pakiet SPA już teraz. www.kopieniec.pl

Autorska karta menu szefa kuchni to oryginalne połączenie tradycyjnych góralskich potraw z nowoczesną kuchnią o nazwie Fusion. Dania przygotowywane są tylko ze świeżych produktów, w które zaopatrujemy się wyłącznie u lokalnych dostawców. Jesteśmy restauracją, która używa metody Sous-Vide. Lekka, zdrowa i smaczna – taka według nas powinna być dobra kuchnia.

Polecamy: Dużym atutem hotelu Kopieniec w Murzasichlu jest jego doskonała lokalizacja. Najbliższe restauracje odległe są tylko o kilka minut jazdy samochodem. Z hotelu bardzo szybko można dostać się do wyciągów narciarskich w Białce Tatrzańskiej.