Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Hotel Zakopane, Murzasichle

Hotel Kopieniec - Medical SPA - HOTEL SPA ZAKOPANE

Gabinet masażu w HK - rehablilitacja Murzasichle, Zakopane
Gabinet masażu w HK - rehablilitacja Murzasichle, Zakopane

12 gabinetów Fizjo-Med SPA - Rehabilitacja Zakopane

Luksusowy Hotel SPA Kopieniec położony w malowniczym zakątku Polski nieopodal Białki, Bukowiny i Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.

Hotel Kopieniec Medical SPA to wyjątkowy obiekt w miejscowości Murzasichle blisko Białki Tatrzańskiej. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z pokoi typu Superior można podziwiać Tatry oraz cieszyć się prywatnością. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Zespół specjalistów, smaczna kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas przyjechać. Specjalizujemy się w rehabilitacji wszelkich schorzeń. Nasze gabinety są wyposażone najnowszy sprzęt do odnowy biologicznej. Dla naszych Gości oddajemy także salę cardio, saunę suchą oraz łaźnię parową oraz strefę Wellness. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

ZAKOPANE SPA - Hotel w Tatrach

Hotel SPA ZAKOPANE
Hotel Zakopane, Murzasichle

Nasze Medi SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z turnusami rehabilitacyjnymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet turbo spalanie, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Restauracja w Hotelu Kopieniec to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z rodziną czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego