Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Hotel SPA ZAKOPANE

Hotel Kopieniec - Medical SPA - HOTEL SPA ZAKOPANE

Manocure w Hotelu Kopieniec Fizjo-Med & SPA
Manocure w Hotelu Kopieniec Fizjo-Med & SPA

Manicure

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Kopieniec położony w malowniczym zakątku Polski nieopodal Białki, Bukowiny i Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.

Kopieniec – nowy hotel o profilu sportowym to kameralny obiekt w miejscowości Murzasichle blisko Bukowiny. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z balkonów można podziwiać widok na Tatry oraz cieszyć się prywatnością. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Zespół specjalistów, smaczna kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś odwiedzić nasz Hotel. Specjalizujemy się w leczeniu różnego rodzaju urazów. Nasze gabinety są wyposażone najnowszy sprzęt do odnowy biologicznej. Dla naszych Gości oddajemy także salę ćwiczeń, strefę saun oraz strefę ciszy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

HOTEL Medical SPA Zakopane - Hotel w górach

ZAKOPANE SPA - Hotel w Tatrach
Hotel SPA ZAKOPANE

Nasze Medi SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z pakietami rehabilitacyjnymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet walka z cellulitem, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Restauracja Hotelowa to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z rodziną czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego