Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
HOTEL Medical SPA Zakopane - Hotel w górach

Hotel Kopieniec - Medical SPA - HOTEL SPA ZAKOPANE

Sauny w Hotelu SPA, Zakopane zaprasza
Sauny w Hotelu SPA, Zakopane zaprasza

Strefa saun Murzasichle, Zakopane

Luksusowy Hotel SPA Kopieniec położony w malowniczym zakątku Polski nieopodal Białki, Bukowiny i Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.

Kopieniec – nowy hotel o profilu sportowym to wyjątkowy obiekt w miejscowości Murzasichle 2 km od Zakopanego. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z restauracji można podziwiać panoramę Tatr oraz cieszyć się ciszą. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Doskonała obsługa, wykwintna kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas przyjechać. Specjalizujemy się w rehabilitacji wszelkich schorzeń. Nasze gabinety są wyposażone najnowszy sprzęt do odnowy biologicznej. Dla naszych Gości oddajemy także siłownię typu Cardio, saunę suchą oraz łaźnię parową oraz strefę ciszy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Medical SPA ZAKOPANE

Hotel ZAKOPANE SPA
HOTEL Medical SPA Zakopane - Hotel w górach

Nasze Centrum fizjoterapeutyczne i SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z pakietami rehabilitacyjnymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet SPA dla niej i dla niego, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Restauracja **** Kopieniec to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z rodziną czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego