POLECAMY


Restauracja KRAJOBRAZY

NIEZAPOMNIANE DOZNANIE KULINARNE Z WIDOKIEM NA TATRY

Restauracja Krajobrazy to jedyne takie miejsce na Podhalu, gdzie będziesz mógł rozsmakować się w przepięknym widoku na panoramę Tatr, jednocześnie delektując się niepowtarzalnym smakiem naszych dań.  Zostały one skomponowane wyłącznie ze świeżych składników, w oparciu o produkty sezonowe. Po skończonej degustacji możesz zrelaksować się wybranej strefie Fizjomed&SPA lub po prostu wypocząć na naszych leżakach z widokiem na Tatry.

AUTORSKIE MENU

Nasza karta menu to autorskie dzieło Szefa Kuchni, pasjonata łączenia smaków. On wie, jak ważna jest prezentacja dań, dlatego do każdej potrawy dodaje także szczyptę emocji. Jego dania to prawdziwa wirtuozja smaku, estetyki  i zdrowia - oparte są na produktach dostarczanych przez lokalnych producentów.  Kuchnia Restauracji „Krajobrazy” stanowi niezwykłe dopełnienie dnia pełnego pozytywnych wrażeń oraz wspomaga zdrowy styl życia. 

FILOZOFIA SLOW FOOD i METODA SOUS-VIDE

Nasz Szef Kuchni to także wyznawca filozofii Slow Food, która promuje lokalne i tradycyjne sposoby produkcji i przygotowania żywności oraz ceni celebrowanie i delektowanie się posiłkiem, zgodnie z zasadą „jeść dla przyjemności, a nie odżywiać się”.

W swojej kuchni stosuje metodę Sous-vide (po francusku w próżni), której celem jest zachowanie naturalnego smaku i jakości potraw. Efektem dłuższego czasu gotowania w obniżonej temperaturze, względem metod tradycyjnych, jest soczyste, równomiernie ugotowane i pachnące danie. 

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych gości.

 „Pyszna autorska kuchnia!! Niespodzianka od szefa kuchni w postaci rewelacyjnej kaczki w sosie czekoladowym jako starter. Kto jest w okolicy koniecznie niech zajdzie w to miejsce. A do tego cudowne widoki!!”

„Świetna opcja dla wszystkich, którzy od restauracji wiele oczekują. Fenomenalne jedzenie i jeszcze lepszy widok. Można odpocząć dotykając wzrokiem gór i zasmakować dań niebanalnych. To warte odwiedzenia miejsce dla znudzonych monotonią karczm.”

„smak wszystkich rzeczy na ciepło jak u mamy a obiadów jak w restauracji z gwiazdkami Michelin tylko większe porcje :) Obsługa bardzo miła i pomocna. Drinki w restauracji typu mochito, margerita itd. naprawdę na wysokim poziomie, nieoszukane i z dużą ilością wszystkiego:) Jeżeli ktoś szuka fajnego, kameralnego i cichego miejsca gdzie można sie zrelaksować i jeszcze fajnie zjeść oraz wypić to polecam gorąco. My zawitamy tam jeszcze nie raz!!”