Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Rehabilitacja - Zakopane, Murzasichle

Rehabilitacja, zabiegi lecznicze w hotelu Medical SPA Kopieniec.

Hotel o profily medycznym z zapleczem rehabilitacyjnym w miejscowości Zakopane
Hotel o profily medycznym z zapleczem rehabilitacyjnym w miejscowości Zakopane

Hotel Medi SPA

Centrum medyczne i rehabilitacji - Hotel Medical SPA Kopieniec **** W ofercie: turnusy rehabilitacyjne, zabiegi odmładzające, odnowa biologiczna.

Hotel w Tatrach Kopieniec **** Medical SPA oferuje Państwu gamę zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Specjalizujemy się w fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii, krioterapii i terapii manualnej. Nasz zespół składa się ze znamienitych specjalistów: lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem zabiegowym i sprzętem nowej generacji. Nasi Goście mają niepowtarzalną możliwość leczenia różnego rodzaju schorzeń, takich jak: schorzenia kręgosłupa, czy schorzenia układu ruchu, zachwycając się jednocześnie pięknem tatrzańskiej okolicy. Nasza oferta jest dostosowana zarówno dla osób pragnących podreperować zdrowie, jak i dla czynnie uprawiających sport.

Oferowane przez nas zabiegi są idealnym rozwiązaniem dla osób:

  • Cierpiących na choroby kręgosłupa: dyskopatie szyjne i lędźwiowe, neuralgie, wady postawy itp.
  • Wymagających rehabilitacji ortopedycznej: następstwa urazów, następstwa udarów, reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza, schorzenia stawów skokowych itp.
  • Po urazach sportowych, kontuzjach.
  • Cierpiących na bóle mięśniowo- stawowe.

Czterogwiazdkowy Hotel Kopieniec to nowoczesny obiekt w miejscowości Murzasichle blisko Białki Tatrzańskiej. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z tarasu widokowego można podziwiać widok na Tatry oraz cieszyć się wspaniałymi widokami.

Medical SPA - rehabilitacja

Rehabilitacja - Zakopane, Murzasichle
Rehabilitacja - Zakopane, Murzasichle

Zespół specjalistów, nowoczesna kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas zawitać. Specjalizujemy się w rehabilitacji wszelkich schorzeń. Nasze gabinety są wyposażone na najwyższym możliwym poziomie. Dla naszych Gości oddajemy także salę fitness, saunę suchą oraz łaźnię parową oraz strefę ciszy.

Nasze MEDICAL SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z pakietami leczniczymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet turbo spalanie, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy.

Restauracja w Hotelu Kopieniec to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z rodziną czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego