Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

Pokoje

Nasze pokoje i apartamenty znajdują się na czterech kondygnacjach, a ich usytuowanie umożliwia w większości z nich podziwianie pięknego, niczym nie zakłóconego widoku na tatrzańskie szczyty. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w telewizję satelitarną, bezprzewodowy Internet, sejf, suszarkę do włosów, ręczniki i niezbędne kosmetyki.
Do większości pokoi przynależą balkony. Do Państwa dyspozycji oddajemy 28 przestronnych, nowoczesnych pokoi i apartamentów, które nie tylko umożliwiają odpoczynek w komfortowych warunkach, ale także zachwycają wystrojem i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Apartament – ulubiony przez naszych gości, którzy potrzebują większej przestrzeni dla komfortowego wypoczynku. Zaprojektowany w taki sposób, by swobodnie pomieścił dostawkę, nawet dla osoby dorosłej. Wykończony z dbałością o każdy szczegół. Wieczorami na pokojowym balkonie można podziwiać piękne zachody słońca.

Studio rodzinne Superior - studio stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, ale często korzystają z niego również 3 osoby dorosłe, z możliwością dostawki dla 4 osoby. Wieczory umila piękny widok z pokojowego balkonu.

Studio rodzinne Standard - studio składające się z 2 pokoi, połączonych ze sobą lecz z możliwością ich zamknięcia. 2 osobne łazienki zapewniają duży komfort podczas pobytu. Polecany dla rodzin z dzieckiem lub 3 dorosłych. Widok z okien na stronę północną.

Pokój Economy - komfortowy pokój, z pełnym wyposażeniem, z widokiem z okien na stronę północną. Pokój ten oraz jego dobrą cenę chwalą nasi goście, którzy lubią spędzać czas aktywnie, poza hotelem, a dnie dopełniają czasem spędzonym na otwartym tarasie hotelowej restauracji. Przeznaczony dla 2 osób.

Komfortowe pokoje, z pełnym wyposażeniem, z widokiem z okien lub balkonu na stronę północną. Przestronne pokoje chwalone przez osoby, które cenią sobie dobrą cenę i aktywnie spędzają czas na górskich wycieczkach. Przeznaczone dla 2 osób.

  • Pyszne śniadanie
  • Parking
  • Dostęp do Internetu
  • Korzystanie z sauny fińskiej, łaźni parowej i Sali Cardio

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzinie 11:00.

Pokaż na mapie