Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

O Hotelu

Hotel Kopieniec **** Fizjo - Med & SPA to hotel z wyjątkową atmosferą i wspaniałymi widokami. Ze wszystkich hoteli na Podhalu możemy poszczycić się najpiękniejszym i niczym nie zasłoniętym widokiem na panoramę Tatr, który mogą Państwo podziwiać z łóżek w pokojach oraz tarasu widokowego. Dla Gości szukających prawdziwego odpoczynku w otoczeniu tatrzańskiej przyrody, przygotowaliśmy również urozmaiconą strefę SPA, która pomoże osiągnąć najwyższy poziom relaksu. Położenie hotelu sprawia, że można tu odetchnąć pełną piersią – u nas nie ma smogu!

Komfortowe pokoje, nowoczesne zaplecze fizjoterapeutyczne, profesjonalny personel, relaksująca strefa SPA – to wszystko znajdziecie Państwo w malowniczo położonym hotelu w sąsiedztwie Zakopanego. To nowoczesny hotel, łączący w sobie innowacyjne rozwiązania architektoniczne z nutą góralszczyzny. Z okien rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. Jest to też znakomita baza wypadowa dla turystów kochających wycieczki górskie. Od granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego dzieli nas zaledwie kilkaset metrów.

Goście Hotelu Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA mają także możliwość relaksu i odnowy biologicznej w ramach zabiegów w hotelowym SPA. Polecamy odprężające masaże, sesje w saunach, zabiegi na ciało, twarz i dłonie, odmładzające kąpiele, trening w siłowni i wiele innych atrakcji!

Zapraszamy do Restauracji Krajobrazy! Nasze potrawy stanowią niezwykłe dopełnienie dnia pełnego pozytywnych wrażeń oraz wspomagają zdrowy styl życia. Szef kuchni przygotuje dla Państwa wyśmienite, a zarazem zdrowe dania, które zostały skomponowane wyłącznie ze świeżych składników w oparciu o produkty sezonowe. Dzięki ciągłym staraniom i wysokiej jakości, możemy pochwalić się kilkukrotnym zdobyciem najwyższych miejsc na najpopularniejszych festiwalach gastronomicznych.

Pokaż na mapie