Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA

STREFA SPA

W naszym hotelu mają Państwo niepowtarzalną możliwość leczenia przez zespół wybitnego byłego fizjoterapeuty polskiej reprezentacji skoczków narciarskich, Rafała Kota. Jego doświadczenie pozwoliło na dopasowanie naszej oferty zarówno dla osób pragnących podreperować zdrowie, jak i dla czynnie uprawiających sport. Specjalizujemy się w zabiegach rehabilitacyjnych - fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii i terapii manualnej.

W naszym SPA zadbamy o Państwa wygląd i dobre samopoczucie. Proponujemy liczne zabiegi dla ciała i ducha. Nowoczesny sprzęt, fachowa obsługa i najlepszej jakości kosmetyki gwarantują naszym Gościom odnowę biologiczną na najwyższym poziomie.

Zabiegi jakie posiadamy w swojej ofercie oparte są na kosmetykach profesjonalnych firm francuskich tj.THALGO, ELLA BACHE I PURLES istniejących już od ponad 50 lat. Liderzy w dziedzinie SPA i talassoterapii. Oferujemy Państwu szeroką ofertę wyjątkowo opracowanych zabiegów od profilaktycznych do zaawansowanych anti-aging połączonych z wysoką techniką urządzeń do mikronakłuwania, mikrodermabrazji, ultradźwięków, galwanizacji.

Zamieszkaj w jednym z naszych komfortowych pokoi.
Pokaż na mapie