Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA
A lazy image

Masaże

Masaże to zabiegi lecznicze, kosmetyczne lub relaksacyjne przy których wykorzystywane są różne formy i techniki oddziaływania bodźcami mechanicznymi, głównie w postaci ucisku na tkanki, w celu wywołania reakcji ze strony organizmu. W naszym SPA oferujemy Państwu między innymi następujące rodzaje masaży:
photo alt text

Zabieg leczniczy wykonywany w sposób manualny z wykorzystaniem techniki klasycznej tj. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wstrząsanie. Poprzez bezpośredni nacisk na skorę oraz zakończenia nerwowe ma działanie rozluźniające, poprawiające krążenie oraz zwiększające sprężystość tkanek.

Czas trwania: 25/50 minut. 

Cena: 180/250 zł.

photo alt text

Masaż wykonywany spokojnymi, delikatnymi ruchami dostosowanymi do indywidualnych odczuć i zapotrzebowań klienta. Rozluźnia napięcie mięśni, działa uspokajająco, utrzymuje pełną ruchomośc stawów a także wyrównuje krążenie energii witalnej.

Czas trwania: 25/50 minut. 

Cena: 180/250 zł.

photo alt text

Jest modyfikacją technik masażu z wykorzystaniem specjalnej gumowej bańki próżniowej. Jego działanie związane jest z silnym przekrwieniem tkanek w obszarze poddanym zabiegowi, ich lepszym odżywieniem oraz przyspieszeniem odpływu krwi żylnej i limfy.

Czas trwania: 25 minut.

Cena: 150 zł.

photo alt text

Masaż łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii. Wykonywany jest gorącymi kamieniami bazaltowymi. Celem masażu jest rozluźnienie, przekrwienie miejscowe i zwiększenie przemiany materii. 

Czas trwania: 25/50 minut.

Cena: 200/270 zł.

photo alt text

Ten masaż to wyjątkowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromaterapeutycznej mieszanki olejków eterycznych. Masaż z wykorzystaniem płonącej zapachowej świecy przynosi ukojenie ciału oraz relaks i odprężenie. 

Czas trwania: 50 minut. 

Cena: 270 zł.

photo alt text

Masaż ten to połączenie odprężającego masażu relaksacyjnego z złuszczająco - nawilżającym peelingiem całego ciała. 

Czas trwania: 50 minut. 

Cena: 280 zł. - całego ciała.

photo alt text

Relksacyjno - odmładzający masaż twarzy.

Czas trwania: 25 minut.

Cena: 180 zł.

Sprawdź jakie wnętrza czekają na Ciebie!
Pokaż na mapie