Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Odnowa biologiczna - Zakopane, Murzasichle

Rehabilitacja, zabiegi lecznicze w hotelu Medical SPA Kopieniec.

Aparatura do fali uderzeniowej, także ze specjalną głowicą do redukcji cellulitu
Aparatura do fali uderzeniowej, także ze specjalną głowicą do redukcji cellulitu

Fala uderzeniowa

Centrum medyczne i rehabilitacji - Hotel Medical SPA Kopieniec **** W ofercie: turnusy rehabilitacyjne, zabiegi odmładzające, odnowa biologiczna.

Hotel w Tatrach Kopieniec **** Medical SPA oferuje Państwu gamę zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Specjalizujemy się w fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii, krioterapii i terapii manualnej. Nasz zespół składa się ze znamienitych specjalistów: lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem zabiegowym i sprzętem nowej generacji. Nasi Goście mają niepowtarzalną możliwość leczenia różnego rodzaju schorzeń, takich jak: schorzenia kręgosłupa, czy schorzenia układu ruchu, zachwycając się jednocześnie pięknem tatrzańskiej okolicy. Nasza oferta jest dostosowana zarówno dla osób pragnących podreperować zdrowie, jak i dla czynnie uprawiających sport.

Oferowane przez nas zabiegi są idealnym rozwiązaniem dla osób:

  • Cierpiących na choroby kręgosłupa: dyskopatie szyjne i lędźwiowe, neuralgie, wady postawy itp.
  • Wymagających rehabilitacji ortopedycznej: następstwa urazów, następstwa udarów, reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza, schorzenia stawów skokowych itp.
  • Po urazach sportowych, kontuzjach.
  • Cierpiących na bóle mięśniowo- stawowe.

Nowy Hotel o profilu rehabilitacyjnym to butikowy obiekt w miejscowości Murzasichle koło Zakopanego. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z pokoi typu Superior można podziwiać Tatry oraz cieszyć się ciszą.

Rehabilitacja - Zakopane, Murzasichle

Rehabilitacja - Zakopane, Murzasichle
Odnowa biologiczna - Zakopane, Murzasichle

Profesjonalna obsługa, nowoczesna kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas zawitać. Specjalizujemy się w leczeniu różnego rodzaju urazów. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji. Dla naszych Gości oddajemy także salę cardio, sauny suchą i parową oraz strefę Wellness.

Nasze Centrum fizjoterapeutyczne i SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z pakietami odnowy biologicznej Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet turbo spalanie, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy.

Restauracja Hotelowa to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z bliskimi czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego