Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Imprezy integracyjne, konferencje - Zakopane, Murzasichle

Luksusowy Hotel Kopieniec – zapraszamy na wakacje w pobliżu Zakopanego.

Sala bankietowo - restauracyjna, idealna na imprezy integracyjne
Sala bankietowo - restauracyjna, idealna na imprezy integracyjne

Bankiety Zakopane

Konferencje - Zakopane - pakiety biznesowe - organizacja wyjazdów służbowych, wycieczek oraz imprez integracyjnych.

Kopieniec Medical SPA to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych dla małych i średnich firm oraz kadr zarządzających. Położony z dala od zatłoczonego miasta, nasz hotel pozwoli Państwu na połączenie pracy z aktywnym wypoczynkiem w pięknej scenerii.

Hotel Kopieniec Medical SPA znajduje się z malowniczej miejscowości Murzasichle pomiędzy Małym Cichym, Bukowiną Tatrzańska, Białką i Zakopanem. Nasza lokalizacja sprawia, że hotel Kopieniec jest idealną bazą wypadową dla wszystkich lubiących tych, którzy lubią aktywny wypoczynek z dala od zatłoczonego miasta.

Konferencje - Zakopane, Murzasichle

Sala konferencyjna - Zakopane, Murzasichle
Imprezy integracyjne, konferencje - Zakopane, Murzasichle

Hotel znajduje się zaledwie 3 km od Tatrzańskiego Parku Narodowego w okolicy Morskiego Oka. Lato to czas wędrówek górskich oraz podziwiania Tatrzańskich szczytów. W Hotelu Kopieniec wystarczy, że wyjdziesz na balkon, gdzie z pokoi typu Superior i Apartamentów będziesz mógł cieszyć się widokiem na panoramę Tatr. Sam wybierz w jaki sposób chcesz spędzić czas. Jedno jest pewne. Takie miejsce jest tylko jedno - Hotel Kopieniec Medical SPA.