Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
HOTEL Medical SPA Zakopane - Hotel w górach

Hotel Kopieniec - Medical SPA - HOTEL SPA ZAKOPANE

Centrum SPA Zakopane z kosmetykami Thalgo, Purles oraz Ella Bache
Centrum SPA Zakopane z kosmetykami Thalgo, Purles oraz Ella Bache

Centrum SPA Murzasichle, Zakopane

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Kopieniec położony w malowniczym zakątku Polski nieopodal Białki, Bukowiny i Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.

Kopieniec – nowy hotel o profilu sportowym to jedyny w swoim rodzaju obiekt w miejscowości Murzasichle pomiędzy miasteczkami Zakopane, Bukowina Tatrzańska i Białka. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z pokoi typu Superior można podziwiać widok na Tatry oraz cieszyć się ciszą. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Zespół specjalistów, autorska kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas przyjechać. Specjalizujemy się w odnowie biologicznej. Nasze gabinety są wyposażone najnowszy sprzęt do odnowy biologicznej. Dla naszych Gości oddajemy także salę cardio, strefę saun oraz strefę ciszy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Medical SPA ZAKOPANE

Hotel ZAKOPANE SPA
HOTEL Medical SPA Zakopane - Hotel w górach

Nasze MEDICAL SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z pakietami leczniczymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet walka z cellulitem, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Restauracja Kopieniec to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z przyjaciółmi czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego