Kopieniec - Hotel w TATRACH - HOTEL SPA ZAKOPANE
Hotel ZAKOPANE SPA

Hotel Kopieniec - Medical SPA - HOTEL SPA ZAKOPANE

Seria zabiegów odmładzających w Hotelu SPA
Seria zabiegów odmładzających w Hotelu SPA

Zabiegi odmładzające

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Kopieniec położony w malowniczym zakątku Polski nieopodal Białki, Bukowiny i Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.

Czterogwiazdkowy Hotel Kopieniec to kameralny obiekt w miejscowości Murzasichle pomiędzy miasteczkami Zakopane, Bukowina Tatrzańska i Białka. Powstał z zachowaniem góralskiej tradycji i charakteru budownictwa podhalańskiego połączonego ze stylem nowoczesnym. Z restauracji można podziwiać Tatry oraz cieszyć się bliskością natury. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Profesjonalna obsługa, autorska kuchnia oraz szeroki zakres zabiegów SPA i fizjo to tylko kilka aspektów, dla których powinieneś do nas przyjechać. Specjalizujemy się w rehabilitacji wszelkich schorzeń. Nasze gabinety są wyposażone najnowszy sprzęt do odnowy biologicznej. Dla naszych Gości oddajemy także salę cardio, sauny suchą i parową oraz strefę ciszy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Zakopane, Murzasichle

Medical SPA ZAKOPANE
Hotel ZAKOPANE SPA

Nasze Medi SPA zachęca do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz z turnusami rehabilitacyjnymi Oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, balneologii oraz różnego rodzaju masaże. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Hotel Kopieniec Medical SPA proponuje pakiet weekend w SPA, gdzie przy odpowiedniej opiece wrócisz do właściwej formy fizycznej, a Twoje ciało będzie piękne i zadbane jak nigdy. Zapraszamy do luksusowego spa hotelu w Tatrach.

Restauracja Kopieniec to połączenie starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych produktów od lokalnych dostawców z doskonałym wykonaniem. Smaki z karty menu Hotelu Kopieniec przeniosą Cię w podróż pełną kulinarnych doznań. Naszym celem jest tworzenie wyłącznie zdrowych i wartościowych potraw, dlatego większość dań przygotowywana jest metodą Sous-Vide.

Niezapomniane chwile z czekają na Ciebie w Hotelu Kopieniec Medical SPA. Spokojna okolica oraz odległość od zgiełku i hałasu pomogą Ci się odprężyć i odpocząć od codziennej monotonii. Kopieniec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów – wszystkich tych, którym zależy na aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu.

Polecamy także:

  • pakiety SPA&WELLNESS
  • turnusy rehabilitacyjne
  • SPA dla dwojga
  • Walka z cellulitem
  • Turbospalanie
  • Dla niej i dla niego