POLECAMY


LUKSUSOWE MEDICAL&SPA W TATRACH

Hotel Kopieniec **** Fizjo- Med & SPA to jedyny na Podhalu czterogwiazdkowy luksusowy obiekt wypoczynkowy i rehabilitacyjny dla Gości, zainteresowanych  rehabilitacją i odnową biologiczną , którzy  jednocześnie pragną korzystać z walorów tatrzańskiej przyrody, z dala od zgiełku miasta! Położenie hotelu sprawia, że można tu odetchnąć pełną piersią – u nas nie ma smogu!

STYLOWY HOTEL W DOSKONAŁYM POŁOŻENIU 

Komfortowe pokoje, nowoczesne zaplecze fizjoterapeutyczne, profesjonalny personel, relaksująca strefa SPA – to wszystko znajdziecie Państwo w malowniczo położonym hotelu nieopodal Zakopanego. To nowoczesny hotel, łączący w sobie innowacyjne rozwiązania architektoniczne z nutą góralszczyzny. Z okien rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. Jest to też znakomita baza wypadowa dla turystów kochających wycieczki piesze i rowerowe. Wyjście na szlaki znajdują się kilkaset metrów od hotelu.

SPORTOWE DOŚWIADCZENIE W LECZENIU

Tylko u nas mają Państwo możliwość skorzystać z konsultacji i zabiegów u Rafała Kota, byłego fizjoterapeuty reprezentacji skoczków narciarskich, w tym Adama Małysza. Prywatnie – taty Macieja Kota.

Specjalnie dla naszych gości Rafał Kot przygotował autorskie programy terapeutyczne w następujących obszarach:

  • Rehabilitacja ortopedyczna
  • Rehabilitacja po urazach
  • Fizykoterapia
  • Kinezyterapia
  • Krioterapia
  • Masaże lecznicze

LUKSUSOWE SPA W TATRACH

Goście Hotelu Kopieniec**** Fizjo- Med. & SPA mają także możliwość relaksu i odnowy biologicznej w ramach zabiegów SPA. Między innymi polecamy odprężający masaż, sesje w saunach, zabiegi na dłonie i paznokcie, odmładzające kąpiele, trening w siłowni i wiele innych atrakcji!

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA KUCHNIA NA PODHALU

Zapraszamy również do naszej restauracji. Nasze potrawy stanowią niezwykłe dopełnienie dnia pełnego pozytywnych wrażeń oraz wspomagają zdrowy styl życia. Szef kuchni zachęca Państwa do skosztowania wyśmienitych, a zarazem zdrowych dań, które zostały skomponowane wyłącznie ze świeżych składników w oparciu o produkty sezonowe. 

Opinie naszych gości: 
"... Szefowa kuchni codziennie rozpieszczała nasze kubki smakowe a porcje nie do przejedzenia. Codziennie dwie inne przystawki oraz dwa inne dania główne do wyboru a do tego deser w postaci owoców, ciast lub innych pyszności. Śniadanie w postaci stołu szwedzkiego na którym tzw zimna taca mięs, warzyw i owoców ale z możliwością domowienia czegos na ciepło, jak juz wspominałem jajecznica nie na jajkach z proszku jak w Hiltonie co ma niby 5gwiazdek a na prawdziwych jajkach i smak wszystkich rzeczy na ciepło jak u mamy a obiadów jak w restauracji z gwiazdkami Michelin tylko większe porcje..."

"...Szefowa kuchni daje radę - pierwszy hotel gdzie nie musieliśmy, a nawet nie mieliśmy ochoty podjadać "na mieście"..."

"...Kuchnia... kolejny zachwyt. W pakiecie poza śniadaniami dostaliśmy także obiadokolacje. I te przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Każdego dnia do wyboru dwa pierwsze i dwa drugie dania. Jakość kuchni nie pozostawia żadnych życzeń..."